Bedrijven in postcode 4711 Lontzen: cijfers uit de KBO

In postcode 4711 Lontzen, in de provincie Luik, zijn 72 rechtspersonen en 184 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 22,5 jaar oud, en 23,6% heeft geen NACEBEL-code. Bij 52 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 7 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).

Postcode 4711 Lontzen hoort bij de gemeente Lontzen. Lontzen heeft 2 postcodes, elk met een eigen pagina; de cijfers van de hele gemeente staan op de pagina van Lontzen.

72

rechtspersonen met maatschappelijk adres

184

vestigingen

22,5 jaar

gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon

17 (23,6%)

rechtspersonen zonder NACEBEL-code

52 (28,3%)

vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes

7 (3,8%)

vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes

Hoe oud zijn de bedrijven in Lontzen?

Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1960.

  1. Jonger dan 1 jaar2,8% · 2
  2. 1 tot 5 jaar16,7% · 12
  3. 5 tot 10 jaar12,5% · 9
  4. 10 tot 20 jaar11,1% · 8
  5. 20 tot 50 jaar55,6% · 40
  6. 50 jaar of ouder1,4% · 1

Welke rechtsvormen zijn er in Lontzen?

Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging.

  1. BV19,3% · 37
  2. BVBA2,1% · 4
  3. NV2,6% · 5
  4. vzw9,4% · 18
  5. VOF0,5% · 1
  6. Zonder rechtspersoonlijkheid2,1% · 4
  7. Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)0,5% · 1
  8. Eenmanszaak (natuurlijke persoon)63,5% · 122

Lontzen vergeleken met de provincie Luik en België

Vergelijking van 4711 Lontzen met de provincie Luik en België
GebiedGemiddelde leeftijdZonder NACEBELTe veel hoofd-NACEBEL-codesTe veel neven-NACEBEL-codes
4711 Lontzen22,5 jaar23,6%28,3%3,8%
Lontzen17,6 jaar19,7%25,9%1,2%
Provincie Luik18,2 jaar20,5%21,4%0,6%
België17,5 jaar15,7%27,3%1,3%

Veelgestelde vragen over bedrijven in postcode 4711 Lontzen

+Hoeveel bedrijven zijn er in postcode 4711 Lontzen?

In 4711 Lontzen staan 72 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 184 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.

+Hoe oud zijn de bedrijven in postcode 4711 Lontzen?

Gemiddeld is een rechtspersoon in 4711 Lontzen 22,5 jaar oud (België: 17,5 jaar). 1,4% bestaat al 50 jaar of langer en 19,4% is jonger dan 5 jaar.

+Hoeveel bedrijven in postcode 4711 Lontzen hebben geen NACEBEL-code?

17 van de 72 rechtspersonen in 4711 Lontzen (23,6%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In de provincie Luik is dat 20,5%, in België 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.

+Hoeveel vestigingen in postcode 4711 Lontzen hebben te veel hoofdactiviteiten?

Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In 4711 Lontzen hebben 52 van de 184 vestigingen (28,3%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

+Hoeveel vestigingen in postcode 4711 Lontzen hebben te veel nevenactiviteiten?

Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In 4711 Lontzen hebben 7 van de 184 vestigingen (3,8%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

Hoe staat jouw onderneming ervoor?

Heb je een klant of onderneming in Lontzen? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.

Andere postcodes in Lontzen

Alle cijfers van heel Lontzen →

Andere plaatsen in de provincie Luik

Begrippen