Bedrijven in postcode 4960 Bevercé: cijfers uit de KBO

In postcode 4960 Bevercé, in de provincie Luik, zijn 1.209 rechtspersonen en 2.147 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 19,9 jaar oud, en 18,6% heeft geen NACEBEL-code. Bij 541 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 18 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).

Postcode 4960 omvat meerdere plaatsen: Malmedy, Bellevaux-Ligneuville, Beverce, Sprimont. Hun cijfers zijn hier samengeteld.

Postcode 4960 Bevercé hoort bij de gemeente Malmedy. Malmedy heeft 2 postcodes, elk met een eigen pagina; de cijfers van de hele gemeente staan op de pagina van Malmedy.

1.209

rechtspersonen met maatschappelijk adres

2.147

vestigingen

19,9 jaar

gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon

201 (18,6%)

rechtspersonen zonder NACEBEL-code

541 (25,2%)

vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes

18 (0,8%)

vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes

Hoe oud zijn de bedrijven in Malmedy?

Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1923.

  1. Jonger dan 1 jaar4,8% · 58
  2. 1 tot 5 jaar20,1% · 243
  3. 5 tot 10 jaar16,9% · 204
  4. 10 tot 20 jaar21,0% · 254
  5. 20 tot 50 jaar29,4% · 355
  6. 50 jaar of ouder7,8% · 94

Welke rechtsvormen zijn er in Malmedy?

Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging.

  1. BV22,2% · 483
  2. BVBA3,4% · 74
  3. NV5,1% · 112
  4. vzw9,1% · 199
  5. VME5,2% · 114
  6. Coöperatieve vennootschap0,7% · 16
  7. Commanditaire vennootschap1,4% · 30
  8. VOF0,6% · 14
  9. Zonder rechtspersoonlijkheid3,9% · 84
  10. BTW-eenheid0,7% · 16
  11. Stichting0,0% · 1
  12. Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)1,1% · 24
  13. Eenmanszaak (natuurlijke persoon)46,4% · 1.012

Malmedy vergeleken met de provincie Luik en België

Vergelijking van 4960 Bevercé met de provincie Luik en België
GebiedGemiddelde leeftijdZonder NACEBELTe veel hoofd-NACEBEL-codesTe veel neven-NACEBEL-codes
4960 Bevercé19,9 jaar18,6%25,2%0,8%
Malmedy19,9 jaar18,7%25,2%0,8%
Provincie Luik18,2 jaar20,5%21,4%0,6%
België17,5 jaar15,7%27,3%1,3%

Gedeelde adressen

In 4960 Bevercé zijn er 4 adressen waar 10 of meer rechtspersonen hun maatschappelijk adres hebben. Samen zijn dat 80 rechtspersonen (6,6% van alle in Malmedy). Op het drukste adres zijn er 30. Zulke concentraties horen vaak bij boekhoudkantoren, kantoorgebouwen of domiciliëringsadressen.

Veelgestelde vragen over bedrijven in postcode 4960 Bevercé

+Hoeveel bedrijven zijn er in postcode 4960 Bevercé?

In 4960 Bevercé staan 1.209 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 2.147 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.

+Hoe oud zijn de bedrijven in postcode 4960 Bevercé?

Gemiddeld is een rechtspersoon in 4960 Bevercé 19,9 jaar oud (België: 17,5 jaar). 7,8% bestaat al 50 jaar of langer en 24,9% is jonger dan 5 jaar.

+Hoeveel bedrijven in postcode 4960 Bevercé hebben geen NACEBEL-code?

201 van de 1.079 rechtspersonen in 4960 Bevercé (18,6%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In de provincie Luik is dat 20,5%, in België 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.

+Hoeveel vestigingen in postcode 4960 Bevercé hebben te veel hoofdactiviteiten?

Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In 4960 Bevercé hebben 541 van de 2.147 vestigingen (25,2%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

+Hoeveel vestigingen in postcode 4960 Bevercé hebben te veel nevenactiviteiten?

Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In 4960 Bevercé hebben 18 van de 2.147 vestigingen (0,8%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

Hoe staat jouw onderneming ervoor?

Heb je een klant of onderneming in Malmedy? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.

Andere postcodes in Malmedy

Alle cijfers van heel Malmedy →

Andere plaatsen in de provincie Luik

Begrippen