Bedrijven in de gemeente Rendeux: cijfers uit de KBO
In de gemeente Rendeux, in de provincie Luxemburg, zijn 213 rechtspersonen en 470 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 19,8 jaar oud, en 21,5% heeft geen NACEBEL-code. Bij 132 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 2 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).
De cijfers van alle postcodes van Rendeux zijn hier samengeteld.
213
rechtspersonen met maatschappelijk adres
470
vestigingen
19,8 jaar
gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon
45 (21,5%)
rechtspersonen zonder NACEBEL-code
132 (28,1%)
vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes
2 (0,4%)
vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes
Rendeux op de kaart van de provincie Luxemburg
Rendeux staat aangeduid. Kies een aandachtspunt of een rechtsvorm om Rendeux te vergelijken met de andere gemeenten, of wijs een buurgemeente aan en klik erop voor haar cijfers.
Aandeel in %, vestigingen per gemeente (vijf klassen met even veel gemeenten)
De kleurenschaal verandert per aandachtspunt: vergelijk kleuren dus niet tussen aandachtspunten.
- 15,2–20,7
- 20,7–22,7
- 22,7–24,6
- 24,6–27,8
- 27,8–31,0
Te weinig gegevens: minder dan 100 rechtspersonen
Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026; grenzen: Statbel, 2025.
Postcode van Rendeux
Klik op een kolomkop om te sorteren, van hoog naar laag en omgekeerd.
| 6987 Rendeux | 213 | 19,8 jaar | 21,5% | 28,1% | 0,4% |
|---|
Oorspronkelijke volgorde
Hoe oud zijn de bedrijven in Rendeux?
Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1923.
- Jonger dan 1 jaar10,8% · 23
- 1 tot 5 jaar17,8% · 38
- 5 tot 10 jaar15,0% · 32
- 10 tot 20 jaar16,4% · 35
- 20 tot 50 jaar29,6% · 63
- 50 jaar of ouder10,3% · 22
Welke rechtsvormen zijn er in Rendeux?
Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging. Klik op een rechtsvorm om ze op de kaart te zien.
- BV18,4% · 89
- BVBA1,0% · 5
- NV3,3% · 16
- vzw8,7% · 42
- VME0,4% · 2
- Coöperatieve vennootschap1,9% · 9
- Commanditaire vennootschap1,2% · 6
- VOF0,6% · 3
- Zonder rechtspersoonlijkheid4,3% · 21
- BTW-eenheid0,4% · 2
- Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)2,9% · 14
- Eenmanszaak (natuurlijke persoon)56,7% · 274
Rendeux vergeleken met de provincie Luxemburg, het Waals Gewest en België
| Gebied | Gemiddelde leeftijd | Zonder NACEBEL | Te veel hoofd-NACEBEL-codes | Te veel neven-NACEBEL-codes |
|---|---|---|---|---|
| Rendeux | 19,8 jaar | 21,5% | 28,1% | 0,4% |
| Provincie Luxemburg | 20,3 jaar | 27,3% | 23,4% | 0,6% |
| Waals Gewest | 18,2 jaar | 20,0% | 24,0% | 0,6% |
| België | 17,5 jaar | 15,7% | 27,3% | 1,3% |
Veelgestelde vragen over bedrijven in de gemeente Rendeux
+Hoeveel bedrijven zijn er in de gemeente Rendeux?
In Rendeux staan 213 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 470 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.
+Hoe oud zijn de bedrijven in de gemeente Rendeux?
Gemiddeld is een rechtspersoon in Rendeux 19,8 jaar oud (België: 17,5 jaar). 10,3% bestaat al 50 jaar of langer en 28,6% is jonger dan 5 jaar.
+Hoeveel bedrijven in de gemeente Rendeux hebben geen NACEBEL-code?
45 van de 209 rechtspersonen in Rendeux (21,5%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In België is dat 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Rendeux hebben te veel hoofdactiviteiten?
Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In Rendeux hebben 132 van de 470 vestigingen (28,1%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Rendeux hebben te veel nevenactiviteiten?
Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In Rendeux hebben 2 van de 470 vestigingen (0,4%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
Hoe staat jouw onderneming ervoor?
Heb je een klant of onderneming in Rendeux? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.
Andere gemeenten in de provincie Luxemburg
Meer statistieken
- Leeftijd van bedrijven
- Oudste bedrijven
- Zonder NACEBEL-code
- Te veel hoofd-NACEBEL-codes
- Te veel neven-NACEBEL-codes
- Zonder vestigingseenheid
- Continuïteitsproblemen
- Statuten en het WVV
- Gedeelde adressen
- Rechtsvormen
- Methodologie