Bedrijven in de gemeente Rouvroy: cijfers uit de KBO
In de gemeente Rouvroy, in de provincie Luxemburg, zijn 119 rechtspersonen en 221 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 24,5 jaar oud, en 42,0% heeft geen NACEBEL-code. Bij 60 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 0 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).
De cijfers van alle postcodes van Rouvroy zijn hier samengeteld.
119
rechtspersonen met maatschappelijk adres
221
vestigingen
24,5 jaar
gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon
47 (42,0%)
rechtspersonen zonder NACEBEL-code
60 (27,1%)
vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes
0 (0,0%)
vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes
Rouvroy op de kaart van de provincie Luxemburg
Rouvroy staat aangeduid. Kies een aandachtspunt of een rechtsvorm om Rouvroy te vergelijken met de andere gemeenten, of wijs een buurgemeente aan en klik erop voor haar cijfers.
Aandeel in %, vestigingen per gemeente (vijf klassen met even veel gemeenten)
De kleurenschaal verandert per aandachtspunt: vergelijk kleuren dus niet tussen aandachtspunten.
- 15,2–20,7
- 20,7–22,7
- 22,7–24,6
- 24,6–27,8
- 27,8–31,0
Te weinig gegevens: minder dan 100 rechtspersonen
Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026; grenzen: Statbel, 2025.
Postcode van Rouvroy
Klik op een kolomkop om te sorteren, van hoog naar laag en omgekeerd.
| 6767 Harnoncourt | 119 | 24,5 jaar | 42,0% | 27,1% | 0,0% |
|---|
Oorspronkelijke volgorde
Hoe oud zijn de bedrijven in Rouvroy?
Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1908.
- Jonger dan 1 jaar4,2% · 5
- 1 tot 5 jaar17,6% · 21
- 5 tot 10 jaar13,4% · 16
- 10 tot 20 jaar21,8% · 26
- 20 tot 50 jaar32,8% · 39
- 50 jaar of ouder10,1% · 12
Welke rechtsvormen zijn er in Rouvroy?
Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging. Klik op een rechtsvorm om ze op de kaart te zien.
- BV14,8% · 38
- BVBA1,2% · 3
- NV1,9% · 5
- vzw12,8% · 33
- VME2,3% · 6
- Coöperatieve vennootschap1,2% · 3
- Commanditaire vennootschap0,4% · 1
- VOF0,8% · 2
- Zonder rechtspersoonlijkheid1,9% · 5
- BTW-eenheid0,4% · 1
- Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)6,6% · 17
- Eenmanszaak (natuurlijke persoon)55,6% · 143
Rouvroy vergeleken met de provincie Luxemburg, het Waals Gewest en België
| Gebied | Gemiddelde leeftijd | Zonder NACEBEL | Te veel hoofd-NACEBEL-codes | Te veel neven-NACEBEL-codes |
|---|---|---|---|---|
| Rouvroy | 24,5 jaar | 42,0% | 27,1% | 0,0% |
| Provincie Luxemburg | 20,3 jaar | 27,3% | 23,4% | 0,6% |
| Waals Gewest | 18,2 jaar | 20,0% | 24,0% | 0,6% |
| België | 17,5 jaar | 15,7% | 27,3% | 1,3% |
Veelgestelde vragen over bedrijven in de gemeente Rouvroy
+Hoeveel bedrijven zijn er in de gemeente Rouvroy?
In Rouvroy staan 119 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 221 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.
+Hoe oud zijn de bedrijven in de gemeente Rouvroy?
Gemiddeld is een rechtspersoon in Rouvroy 24,5 jaar oud (België: 17,5 jaar). 10,1% bestaat al 50 jaar of langer en 21,8% is jonger dan 5 jaar.
+Hoeveel bedrijven in de gemeente Rouvroy hebben geen NACEBEL-code?
47 van de 112 rechtspersonen in Rouvroy (42,0%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In België is dat 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Rouvroy hebben te veel hoofdactiviteiten?
Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In Rouvroy hebben 60 van de 221 vestigingen (27,1%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Rouvroy hebben te veel nevenactiviteiten?
Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In Rouvroy hebben 0 van de 221 vestigingen (0,0%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
Hoe staat jouw onderneming ervoor?
Heb je een klant of onderneming in Rouvroy? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.
Andere gemeenten in de provincie Luxemburg
Meer statistieken
- Leeftijd van bedrijven
- Oudste bedrijven
- Zonder NACEBEL-code
- Te veel hoofd-NACEBEL-codes
- Te veel neven-NACEBEL-codes
- Zonder vestigingseenheid
- Continuïteitsproblemen
- Statuten en het WVV
- Gedeelde adressen
- Rechtsvormen
- Methodologie