Bedrijven in de gemeente Saint-Hubert: cijfers uit de KBO
In de gemeente Saint-Hubert, in de provincie Luxemburg, zijn 360 rechtspersonen en 839 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 23,9 jaar oud, en 35,8% heeft geen NACEBEL-code. Bij 206 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 2 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).
De cijfers van alle postcodes van Saint-Hubert zijn hier samengeteld.
360
rechtspersonen met maatschappelijk adres
839
vestigingen
23,9 jaar
gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon
123 (35,8%)
rechtspersonen zonder NACEBEL-code
206 (24,6%)
vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes
2 (0,2%)
vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes
Saint-Hubert op de kaart van de provincie Luxemburg
Saint-Hubert staat aangeduid. Kies een aandachtspunt of een rechtsvorm om Saint-Hubert te vergelijken met de andere gemeenten, of wijs een buurgemeente aan en klik erop voor haar cijfers.
Aandeel in %, vestigingen per gemeente (vijf klassen met even veel gemeenten)
De kleurenschaal verandert per aandachtspunt: vergelijk kleuren dus niet tussen aandachtspunten.
- 15,2–20,7
- 20,7–22,7
- 22,7–24,6
- 24,6–27,8
- 27,8–31,0
Te weinig gegevens: minder dan 100 rechtspersonen
Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026; grenzen: Statbel, 2025.
Postcode van Saint-Hubert
Klik op een kolomkop om te sorteren, van hoog naar laag en omgekeerd.
| 6870 Arville | 360 | 23,9 jaar | 35,8% | 24,6% | 0,2% |
|---|
Oorspronkelijke volgorde
Hoe oud zijn de bedrijven in Saint-Hubert?
Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1912.
- Jonger dan 1 jaar5,8% · 21
- 1 tot 5 jaar15,8% · 57
- 5 tot 10 jaar14,7% · 53
- 10 tot 20 jaar15,6% · 56
- 20 tot 50 jaar36,1% · 130
- 50 jaar of ouder11,9% · 43
Welke rechtsvormen zijn er in Saint-Hubert?
Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging. Klik op een rechtsvorm om ze op de kaart te zien.
- BV15,8% · 130
- BVBA1,8% · 15
- NV1,3% · 11
- vzw12,5% · 103
- VME1,8% · 15
- Coöperatieve vennootschap1,3% · 11
- Commanditaire vennootschap0,7% · 6
- VOF0,5% · 4
- Zonder rechtspersoonlijkheid1,8% · 15
- BTW-eenheid0,1% · 1
- Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)2,3% · 19
- Eenmanszaak (natuurlijke persoon)59,8% · 491
Saint-Hubert vergeleken met de provincie Luxemburg, het Waals Gewest en België
| Gebied | Gemiddelde leeftijd | Zonder NACEBEL | Te veel hoofd-NACEBEL-codes | Te veel neven-NACEBEL-codes |
|---|---|---|---|---|
| Saint-Hubert | 23,9 jaar | 35,8% | 24,6% | 0,2% |
| Provincie Luxemburg | 20,3 jaar | 27,3% | 23,4% | 0,6% |
| Waals Gewest | 18,2 jaar | 20,0% | 24,0% | 0,6% |
| België | 17,5 jaar | 15,7% | 27,3% | 1,3% |
Veelgestelde vragen over bedrijven in de gemeente Saint-Hubert
+Hoeveel bedrijven zijn er in de gemeente Saint-Hubert?
In Saint-Hubert staan 360 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 839 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.
+Hoe oud zijn de bedrijven in de gemeente Saint-Hubert?
Gemiddeld is een rechtspersoon in Saint-Hubert 23,9 jaar oud (België: 17,5 jaar). 11,9% bestaat al 50 jaar of langer en 21,7% is jonger dan 5 jaar.
+Hoeveel bedrijven in de gemeente Saint-Hubert hebben geen NACEBEL-code?
123 van de 344 rechtspersonen in Saint-Hubert (35,8%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In België is dat 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Saint-Hubert hebben te veel hoofdactiviteiten?
Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In Saint-Hubert hebben 206 van de 839 vestigingen (24,6%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Saint-Hubert hebben te veel nevenactiviteiten?
Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In Saint-Hubert hebben 2 van de 839 vestigingen (0,2%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
Hoe staat jouw onderneming ervoor?
Heb je een klant of onderneming in Saint-Hubert? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.
Andere gemeenten in de provincie Luxemburg
Meer statistieken
- Leeftijd van bedrijven
- Oudste bedrijven
- Zonder NACEBEL-code
- Te veel hoofd-NACEBEL-codes
- Te veel neven-NACEBEL-codes
- Zonder vestigingseenheid
- Continuïteitsproblemen
- Statuten en het WVV
- Gedeelde adressen
- Rechtsvormen
- Methodologie