Bedrijven in de gemeente Tintigny: cijfers uit de KBO
In de gemeente Tintigny, in de provincie Luxemburg, zijn 235 rechtspersonen en 527 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 20,1 jaar oud, en 32,0% heeft geen NACEBEL-code. Bij 127 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 5 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).
De cijfers van alle 3 postcodes van Tintigny zijn hier samengeteld.
235
rechtspersonen met maatschappelijk adres
527
vestigingen
20,1 jaar
gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon
66 (32,0%)
rechtspersonen zonder NACEBEL-code
127 (24,1%)
vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes
5 (0,9%)
vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes
Tintigny op de kaart van de provincie Luxemburg
Tintigny staat aangeduid. Kies een aandachtspunt of een rechtsvorm om Tintigny te vergelijken met de andere gemeenten, of wijs een buurgemeente aan en klik erop voor haar cijfers.
Aandeel in %, vestigingen per gemeente (vijf klassen met even veel gemeenten)
De kleurenschaal verandert per aandachtspunt: vergelijk kleuren dus niet tussen aandachtspunten.
- 15,2–20,7
- 20,7–22,7
- 22,7–24,6
- 24,6–27,8
- 27,8–31,0
Te weinig gegevens: minder dan 100 rechtspersonen
Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026; grenzen: Statbel, 2025.
Postcodes in Tintigny
Tintigny heeft 3 postcodes. Elke postcode heeft een eigen pagina met meer detail.
Klik op een kolomkop om te sorteren, van hoog naar laag en omgekeerd.
| 6729 Tintigny | 1 | 58,8 jaar | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
|---|---|---|---|---|---|
| 6730 Tintigny | 231 | 19,2 jaar | 31,2% | 24,1% | 0,9% |
| 6731 Tintigny | 3 | 77,0 jaar | 100,0% | 0,0% | 0,0% |
Oorspronkelijke volgorde
Hoe oud zijn de bedrijven in Tintigny?
Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1906.
- Jonger dan 1 jaar6,0% · 14
- 1 tot 5 jaar17,4% · 41
- 5 tot 10 jaar17,0% · 40
- 10 tot 20 jaar23,0% · 54
- 20 tot 50 jaar28,5% · 67
- 50 jaar of ouder8,1% · 19
Welke rechtsvormen zijn er in Tintigny?
Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging. Klik op een rechtsvorm om ze op de kaart te zien.
- BV12,1% · 69
- BVBA1,6% · 9
- NV1,8% · 10
- vzw12,6% · 72
- VME4,7% · 27
- Coöperatieve vennootschap0,9% · 5
- Commanditaire vennootschap0,5% · 3
- VOF0,2% · 1
- Zonder rechtspersoonlijkheid2,3% · 13
- BTW-eenheid0,4% · 2
- Stichting0,5% · 3
- Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)2,5% · 14
- Eenmanszaak (natuurlijke persoon)60,0% · 342
Tintigny vergeleken met de provincie Luxemburg, het Waals Gewest en België
| Gebied | Gemiddelde leeftijd | Zonder NACEBEL | Te veel hoofd-NACEBEL-codes | Te veel neven-NACEBEL-codes |
|---|---|---|---|---|
| Tintigny | 20,1 jaar | 32,0% | 24,1% | 0,9% |
| Provincie Luxemburg | 20,3 jaar | 27,3% | 23,4% | 0,6% |
| Waals Gewest | 18,2 jaar | 20,0% | 24,0% | 0,6% |
| België | 17,5 jaar | 15,7% | 27,3% | 1,3% |
Veelgestelde vragen over bedrijven in de gemeente Tintigny
+Hoeveel bedrijven zijn er in de gemeente Tintigny?
In Tintigny staan 235 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 527 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.
+Hoe oud zijn de bedrijven in de gemeente Tintigny?
Gemiddeld is een rechtspersoon in Tintigny 20,1 jaar oud (België: 17,5 jaar). 8,1% bestaat al 50 jaar of langer en 23,4% is jonger dan 5 jaar.
+Hoeveel bedrijven in de gemeente Tintigny hebben geen NACEBEL-code?
66 van de 206 rechtspersonen in Tintigny (32,0%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In België is dat 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Tintigny hebben te veel hoofdactiviteiten?
Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In Tintigny hebben 127 van de 527 vestigingen (24,1%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Tintigny hebben te veel nevenactiviteiten?
Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In Tintigny hebben 5 van de 527 vestigingen (0,9%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
Hoe staat jouw onderneming ervoor?
Heb je een klant of onderneming in Tintigny? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.
Andere gemeenten in de provincie Luxemburg
Meer statistieken
- Leeftijd van bedrijven
- Oudste bedrijven
- Zonder NACEBEL-code
- Te veel hoofd-NACEBEL-codes
- Te veel neven-NACEBEL-codes
- Zonder vestigingseenheid
- Continuïteitsproblemen
- Statuten en het WVV
- Gedeelde adressen
- Rechtsvormen
- Methodologie