Bedrijven in postcode 1341 Céroux-Mousty: cijfers uit de KBO
In postcode 1341 Céroux-Mousty, in de provincie Waals-Brabant, zijn 461 rechtspersonen en 779 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 16,2 jaar oud, en 17,1% heeft geen NACEBEL-code. Bij 212 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 10 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).
Postcode 1341 omvat meerdere plaatsen: Ottignies-Louvain-la-Neuve, Ceroux-Mousty. Hun cijfers zijn hier samengeteld.
Postcode 1341 Céroux-Mousty hoort bij de gemeente Ottignies-Louvain-la-Neuve. Ottignies-Louvain-la-Neuve heeft 4 postcodes, elk met een eigen pagina; de cijfers van de hele gemeente staan op de pagina van Ottignies-Louvain-la-Neuve.
461
rechtspersonen met maatschappelijk adres
779
vestigingen
16,2 jaar
gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon
73 (17,1%)
rechtspersonen zonder NACEBEL-code
212 (27,2%)
vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes
10 (1,3%)
vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes
Hoe oud zijn de bedrijven in Ottignies-Louvain-la-Neuve?
Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1896.
- Jonger dan 1 jaar5,0% · 23
- 1 tot 5 jaar20,2% · 93
- 5 tot 10 jaar19,5% · 90
- 10 tot 20 jaar26,2% · 121
- 20 tot 50 jaar25,4% · 117
- 50 jaar of ouder3,7% · 17
Welke rechtsvormen zijn er in Ottignies-Louvain-la-Neuve?
Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging.
- BV32,6% · 269
- BVBA2,2% · 18
- NV3,0% · 25
- vzw8,1% · 67
- VME3,3% · 27
- Coöperatieve vennootschap0,7% · 6
- Commanditaire vennootschap1,3% · 11
- Zonder rechtspersoonlijkheid1,0% · 8
- BTW-eenheid0,7% · 6
- Stichting0,5% · 4
- Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)0,5% · 4
- Eenmanszaak (natuurlijke persoon)46,1% · 380
Ottignies-Louvain-la-Neuve vergeleken met de provincie Waals-Brabant en België
| Gebied | Gemiddelde leeftijd | Zonder NACEBEL | Te veel hoofd-NACEBEL-codes | Te veel neven-NACEBEL-codes |
|---|---|---|---|---|
| 1341 Céroux-Mousty | 16,2 jaar | 17,1% | 27,2% | 1,3% |
| Ottignies-Louvain-la-Neuve | 18,5 jaar | 23,3% | 23,0% | 0,6% |
| Provincie Waals-Brabant | 16,8 jaar | 15,8% | 27,8% | 0,6% |
| België | 17,5 jaar | 15,7% | 27,3% | 1,3% |
Veelgestelde vragen over bedrijven in postcode 1341 Céroux-Mousty
+Hoeveel bedrijven zijn er in postcode 1341 Céroux-Mousty?
In 1341 Céroux-Mousty staan 461 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 779 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.
+Hoe oud zijn de bedrijven in postcode 1341 Céroux-Mousty?
Gemiddeld is een rechtspersoon in 1341 Céroux-Mousty 16,2 jaar oud (België: 17,5 jaar). 3,7% bestaat al 50 jaar of langer en 25,2% is jonger dan 5 jaar.
+Hoeveel bedrijven in postcode 1341 Céroux-Mousty hebben geen NACEBEL-code?
73 van de 428 rechtspersonen in 1341 Céroux-Mousty (17,1%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In de provincie Waals-Brabant is dat 15,8%, in België 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.
+Hoeveel vestigingen in postcode 1341 Céroux-Mousty hebben te veel hoofdactiviteiten?
Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In 1341 Céroux-Mousty hebben 212 van de 779 vestigingen (27,2%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
+Hoeveel vestigingen in postcode 1341 Céroux-Mousty hebben te veel nevenactiviteiten?
Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In 1341 Céroux-Mousty hebben 10 van de 779 vestigingen (1,3%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
Hoe staat jouw onderneming ervoor?
Heb je een klant of onderneming in Ottignies-Louvain-la-Neuve? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.
Andere postcodes in Ottignies-Louvain-la-Neuve
Alle cijfers van heel Ottignies-Louvain-la-Neuve →
Andere plaatsen in de provincie Waals-Brabant
- 1410 Waterloo
- 1300 Wavre / Limal
- 1420 Braine-l'Alleud
- 1380 Lasne-Chapelle-Saint-Lambert
- 1400 Nivelles
- 1480 Tubize
- 1348 Ottignies
- 1325 Chaumont-Gistoux
- 1390 Archennes
- 1370 Jodoigne