Bedrijven in postcode 6110 Montignies-le-Tilleul: cijfers uit de KBO
In postcode 6110 Montignies-le-Tilleul, in de provincie Henegouwen, zijn 657 rechtspersonen en 1.223 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 16,7 jaar oud, en 17,7% heeft geen NACEBEL-code. Bij 277 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 7 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).
Postcode 6110 Montignies-le-Tilleul hoort bij de gemeente Montigny-le-Tilleul. Montigny-le-Tilleul heeft 2 postcodes, elk met een eigen pagina; de cijfers van de hele gemeente staan op de pagina van Montigny-le-Tilleul.
657
rechtspersonen met maatschappelijk adres
1.223
vestigingen
16,7 jaar
gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon
111 (17,7%)
rechtspersonen zonder NACEBEL-code
277 (22,6%)
vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes
7 (0,6%)
vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes
Hoe oud zijn de bedrijven in Montigny-le-Tilleul?
Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1899.
- Jonger dan 1 jaar5,6% · 37
- 1 tot 5 jaar20,5% · 135
- 5 tot 10 jaar18,9% · 124
- 10 tot 20 jaar23,3% · 153
- 20 tot 50 jaar26,6% · 175
- 50 jaar of ouder5,0% · 33
Welke rechtsvormen zijn er in Montigny-le-Tilleul?
Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging.
- BV30,5% · 373
- BVBA3,0% · 37
- NV2,4% · 29
- vzw5,9% · 72
- VME2,1% · 26
- Coöperatieve vennootschap0,9% · 11
- Commanditaire vennootschap1,8% · 22
- VOF0,6% · 7
- Zonder rechtspersoonlijkheid0,9% · 11
- BTW-eenheid0,4% · 5
- Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)0,7% · 8
- Eenmanszaak (natuurlijke persoon)50,9% · 622
Montigny-le-Tilleul vergeleken met de provincie Henegouwen en België
| Gebied | Gemiddelde leeftijd | Zonder NACEBEL | Te veel hoofd-NACEBEL-codes | Te veel neven-NACEBEL-codes |
|---|---|---|---|---|
| 6110 Montignies-le-Tilleul | 16,7 jaar | 17,7% | 22,6% | 0,6% |
| Montigny-le-Tilleul | 16,9 jaar | 18,1% | 22,5% | 0,7% |
| Provincie Henegouwen | 18,7 jaar | 19,5% | 23,4% | 0,6% |
| België | 17,5 jaar | 15,7% | 27,3% | 1,3% |
Gedeelde adressen
In 6110 Montignies-le-Tilleul zijn er 1 adressen waar 10 of meer rechtspersonen hun maatschappelijk adres hebben. Samen zijn dat 17 rechtspersonen (2,6% van alle in Montigny-le-Tilleul). Op het drukste adres zijn er 17. Zulke concentraties horen vaak bij boekhoudkantoren, kantoorgebouwen of domiciliëringsadressen.
Veelgestelde vragen over bedrijven in postcode 6110 Montignies-le-Tilleul
+Hoeveel bedrijven zijn er in postcode 6110 Montignies-le-Tilleul?
In 6110 Montignies-le-Tilleul staan 657 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 1.223 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.
+Hoe oud zijn de bedrijven in postcode 6110 Montignies-le-Tilleul?
Gemiddeld is een rechtspersoon in 6110 Montignies-le-Tilleul 16,7 jaar oud (België: 17,5 jaar). 5,0% bestaat al 50 jaar of langer en 26,2% is jonger dan 5 jaar.
+Hoeveel bedrijven in postcode 6110 Montignies-le-Tilleul hebben geen NACEBEL-code?
111 van de 626 rechtspersonen in 6110 Montignies-le-Tilleul (17,7%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In de provincie Henegouwen is dat 19,5%, in België 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.
+Hoeveel vestigingen in postcode 6110 Montignies-le-Tilleul hebben te veel hoofdactiviteiten?
Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In 6110 Montignies-le-Tilleul hebben 277 van de 1.223 vestigingen (22,6%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
+Hoeveel vestigingen in postcode 6110 Montignies-le-Tilleul hebben te veel nevenactiviteiten?
Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In 6110 Montignies-le-Tilleul hebben 7 van de 1.223 vestigingen (0,6%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
Hoe staat jouw onderneming ervoor?
Heb je een klant of onderneming in Montigny-le-Tilleul? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.
Andere postcodes in Montigny-le-Tilleul
Alle cijfers van heel Montigny-le-Tilleul →
Andere plaatsen in de provincie Henegouwen
- 7000 Mons
- 7500 Tournai
- 7700 Mouscron
- 6000 Charleroi
- 7100 La Louvière
- 6200 Bouffioulx
- 7090 Braine-le-Comte
- 6040 Jumet
- 6001 Marcinelle
- 7110 Strépy-Bracquegnies