Bedrijven in postcode 7334 Hautrage: cijfers uit de KBO

In postcode 7334 Hautrage, in de provincie Henegouwen, zijn 196 rechtspersonen en 429 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 14,3 jaar oud, en 16,7% heeft geen NACEBEL-code. Bij 102 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 3 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).

Postcode 7334 Hautrage hoort bij de gemeente Saint-Ghislain. Saint-Ghislain heeft 5 postcodes, elk met een eigen pagina; de cijfers van de hele gemeente staan op de pagina van Saint-Ghislain.

196

rechtspersonen met maatschappelijk adres

429

vestigingen

14,3 jaar

gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon

31 (16,7%)

rechtspersonen zonder NACEBEL-code

102 (23,8%)

vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes

3 (0,7%)

vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes

Hoe oud zijn de bedrijven in Saint-Ghislain?

Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1910.

  1. Jonger dan 1 jaar9,7% · 19
  2. 1 tot 5 jaar21,9% · 43
  3. 5 tot 10 jaar23,0% · 45
  4. 10 tot 20 jaar23,5% · 46
  5. 20 tot 50 jaar18,4% · 36
  6. 50 jaar of ouder3,6% · 7

Welke rechtsvormen zijn er in Saint-Ghislain?

Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging.

  1. BV25,0% · 110
  2. BVBA1,8% · 8
  3. NV3,0% · 13
  4. vzw6,4% · 28
  5. VME1,6% · 7
  6. Commanditaire vennootschap1,1% · 5
  7. VOF1,4% · 6
  8. Zonder rechtspersoonlijkheid0,7% · 3
  9. BTW-eenheid0,7% · 3
  10. Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)1,1% · 5
  11. Eenmanszaak (natuurlijke persoon)57,3% · 252

Saint-Ghislain vergeleken met de provincie Henegouwen en België

Vergelijking van 7334 Hautrage met de provincie Henegouwen en België
GebiedGemiddelde leeftijdZonder NACEBELTe veel hoofd-NACEBEL-codesTe veel neven-NACEBEL-codes
7334 Hautrage14,3 jaar16,7%23,8%0,7%
Saint-Ghislain17,5 jaar18,1%24,4%0,4%
Provincie Henegouwen18,7 jaar19,5%23,4%0,6%
België17,5 jaar15,7%27,3%1,3%

Gedeelde adressen

In 7334 Hautrage zijn er 1 adressen waar 10 of meer rechtspersonen hun maatschappelijk adres hebben. Samen zijn dat 12 rechtspersonen (6,1% van alle in Saint-Ghislain). Op het drukste adres zijn er 12. Zulke concentraties horen vaak bij boekhoudkantoren, kantoorgebouwen of domiciliëringsadressen.

Veelgestelde vragen over bedrijven in postcode 7334 Hautrage

+Hoeveel bedrijven zijn er in postcode 7334 Hautrage?

In 7334 Hautrage staan 196 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 429 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.

+Hoe oud zijn de bedrijven in postcode 7334 Hautrage?

Gemiddeld is een rechtspersoon in 7334 Hautrage 14,3 jaar oud (België: 17,5 jaar). 3,6% bestaat al 50 jaar of langer en 31,6% is jonger dan 5 jaar.

+Hoeveel bedrijven in postcode 7334 Hautrage hebben geen NACEBEL-code?

31 van de 186 rechtspersonen in 7334 Hautrage (16,7%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In de provincie Henegouwen is dat 19,5%, in België 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.

+Hoeveel vestigingen in postcode 7334 Hautrage hebben te veel hoofdactiviteiten?

Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In 7334 Hautrage hebben 102 van de 429 vestigingen (23,8%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

+Hoeveel vestigingen in postcode 7334 Hautrage hebben te veel nevenactiviteiten?

Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In 7334 Hautrage hebben 3 van de 429 vestigingen (0,7%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

Hoe staat jouw onderneming ervoor?

Heb je een klant of onderneming in Saint-Ghislain? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.

Andere postcodes in Saint-Ghislain

Alle cijfers van heel Saint-Ghislain →

Andere plaatsen in de provincie Henegouwen

Begrippen