Bedrijven in postcode 7350 Montrœul-sur-Haine: cijfers uit de KBO

In postcode 7350 Montrœul-sur-Haine, in de provincie Henegouwen, zijn 271 rechtspersonen en 633 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 17,9 jaar oud, en 19,3% heeft geen NACEBEL-code. Bij 178 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 5 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).

Postcode 7350 Montrœul-sur-Haine hoort bij de gemeente Hensies. Hensies heeft 2 postcodes, elk met een eigen pagina; de cijfers van de hele gemeente staan op de pagina van Hensies.

271

rechtspersonen met maatschappelijk adres

633

vestigingen

17,9 jaar

gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon

51 (19,3%)

rechtspersonen zonder NACEBEL-code

178 (28,1%)

vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes

5 (0,8%)

vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes

Hoe oud zijn de bedrijven in Hensies?

Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1928.

  1. Jonger dan 1 jaar8,5% · 23
  2. 1 tot 5 jaar21,8% · 59
  3. 5 tot 10 jaar15,9% · 43
  4. 10 tot 20 jaar20,7% · 56
  5. 20 tot 50 jaar26,6% · 72
  6. 50 jaar of ouder6,6% · 18

Welke rechtsvormen zijn er in Hensies?

Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging.

  1. BV22,4% · 144
  2. BVBA2,6% · 17
  3. NV2,2% · 14
  4. vzw6,8% · 44
  5. VME0,9% · 6
  6. Coöperatieve vennootschap0,3% · 2
  7. Commanditaire vennootschap1,1% · 7
  8. VOF0,2% · 1
  9. Zonder rechtspersoonlijkheid0,9% · 6
  10. BTW-eenheid0,2% · 1
  11. Stichting0,2% · 1
  12. Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)2,3% · 15
  13. Eenmanszaak (natuurlijke persoon)59,9% · 385

Hensies vergeleken met de provincie Henegouwen en België

Vergelijking van 7350 Montrœul-sur-Haine met de provincie Henegouwen en België
GebiedGemiddelde leeftijdZonder NACEBELTe veel hoofd-NACEBEL-codesTe veel neven-NACEBEL-codes
7350 Montrœul-sur-Haine17,9 jaar19,3%28,1%0,8%
Hensies18,2 jaar19,9%28,1%0,8%
Provincie Henegouwen18,7 jaar19,5%23,4%0,6%
België17,5 jaar15,7%27,3%1,3%

Veelgestelde vragen over bedrijven in postcode 7350 Montrœul-sur-Haine

+Hoeveel bedrijven zijn er in postcode 7350 Montrœul-sur-Haine?

In 7350 Montrœul-sur-Haine staan 271 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 633 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.

+Hoe oud zijn de bedrijven in postcode 7350 Montrœul-sur-Haine?

Gemiddeld is een rechtspersoon in 7350 Montrœul-sur-Haine 17,9 jaar oud (België: 17,5 jaar). 6,6% bestaat al 50 jaar of langer en 30,3% is jonger dan 5 jaar.

+Hoeveel bedrijven in postcode 7350 Montrœul-sur-Haine hebben geen NACEBEL-code?

51 van de 264 rechtspersonen in 7350 Montrœul-sur-Haine (19,3%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In de provincie Henegouwen is dat 19,5%, in België 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.

+Hoeveel vestigingen in postcode 7350 Montrœul-sur-Haine hebben te veel hoofdactiviteiten?

Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In 7350 Montrœul-sur-Haine hebben 178 van de 633 vestigingen (28,1%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

+Hoeveel vestigingen in postcode 7350 Montrœul-sur-Haine hebben te veel nevenactiviteiten?

Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In 7350 Montrœul-sur-Haine hebben 5 van de 633 vestigingen (0,8%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

Hoe staat jouw onderneming ervoor?

Heb je een klant of onderneming in Hensies? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.

Andere postcodes in Hensies

Alle cijfers van heel Hensies →

Andere plaatsen in de provincie Henegouwen

Begrippen