Bedrijven in postcode 7534 Maulde: cijfers uit de KBO

In postcode 7534 Maulde, in de provincie Henegouwen, zijn 101 rechtspersonen en 209 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 15,6 jaar oud, en 10,5% heeft geen NACEBEL-code. Bij 58 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 3 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).

Postcode 7534 Maulde hoort bij de gemeente Tournai. Tournai heeft 20 postcodes, elk met een eigen pagina; de cijfers van de hele gemeente staan op de pagina van Tournai.

101

rechtspersonen met maatschappelijk adres

209

vestigingen

15,6 jaar

gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon

10 (10,5%)

rechtspersonen zonder NACEBEL-code

58 (27,8%)

vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes

3 (1,4%)

vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes

Hoe oud zijn de bedrijven in Tournai?

Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1931.

  1. Jonger dan 1 jaar5,9% · 6
  2. 1 tot 5 jaar17,8% · 18
  3. 5 tot 10 jaar23,8% · 24
  4. 10 tot 20 jaar24,8% · 25
  5. 20 tot 50 jaar24,8% · 25
  6. 50 jaar of ouder3,0% · 3

Welke rechtsvormen zijn er in Tournai?

Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging.

  1. BV32,4% · 67
  2. BVBA2,9% · 6
  3. NV1,9% · 4
  4. vzw3,4% · 7
  5. VME1,0% · 2
  6. Commanditaire vennootschap1,4% · 3
  7. Zonder rechtspersoonlijkheid0,5% · 1
  8. BTW-eenheid1,9% · 4
  9. Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)1,0% · 2
  10. Eenmanszaak (natuurlijke persoon)53,6% · 111

Tournai vergeleken met de provincie Henegouwen en België

Vergelijking van 7534 Maulde met de provincie Henegouwen en België
GebiedGemiddelde leeftijdZonder NACEBELTe veel hoofd-NACEBEL-codesTe veel neven-NACEBEL-codes
7534 Maulde15,6 jaar10,5%27,8%1,4%
Tournai19,3 jaar19,7%20,8%0,4%
Provincie Henegouwen18,7 jaar19,5%23,4%0,6%
België17,5 jaar15,7%27,3%1,3%

Veelgestelde vragen over bedrijven in postcode 7534 Maulde

+Hoeveel bedrijven zijn er in postcode 7534 Maulde?

In 7534 Maulde staan 101 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 209 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.

+Hoe oud zijn de bedrijven in postcode 7534 Maulde?

Gemiddeld is een rechtspersoon in 7534 Maulde 15,6 jaar oud (België: 17,5 jaar). 3,0% bestaat al 50 jaar of langer en 23,8% is jonger dan 5 jaar.

+Hoeveel bedrijven in postcode 7534 Maulde hebben geen NACEBEL-code?

10 van de 95 rechtspersonen in 7534 Maulde (10,5%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In de provincie Henegouwen is dat 19,5%, in België 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.

+Hoeveel vestigingen in postcode 7534 Maulde hebben te veel hoofdactiviteiten?

Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In 7534 Maulde hebben 58 van de 209 vestigingen (27,8%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

+Hoeveel vestigingen in postcode 7534 Maulde hebben te veel nevenactiviteiten?

Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In 7534 Maulde hebben 3 van de 209 vestigingen (1,4%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

Hoe staat jouw onderneming ervoor?

Heb je een klant of onderneming in Tournai? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.

Andere postcodes in Tournai

Alle cijfers van heel Tournai →

Andere plaatsen in de provincie Henegouwen

Begrippen