Bedrijven in postcode 7810 Maffle: cijfers uit de KBO

In postcode 7810 Maffle, in de provincie Henegouwen, zijn 60 rechtspersonen en 133 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 22,6 jaar oud, en 25,9% heeft geen NACEBEL-code. Bij 40 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 0 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).

Postcode 7810 Maffle hoort bij de gemeente Ath. Ath heeft 10 postcodes, elk met een eigen pagina; de cijfers van de hele gemeente staan op de pagina van Ath.

60

rechtspersonen met maatschappelijk adres

133

vestigingen

22,6 jaar

gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon

15 (25,9%)

rechtspersonen zonder NACEBEL-code

40 (30,1%)

vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes

0 (0,0%)

vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes

Hoe oud zijn de bedrijven in Ath?

Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1913.

  1. Jonger dan 1 jaar0,0% · 0
  2. 1 tot 5 jaar16,7% · 10
  3. 5 tot 10 jaar25,0% · 15
  4. 10 tot 20 jaar20,0% · 12
  5. 20 tot 50 jaar25,0% · 15
  6. 50 jaar of ouder13,3% · 8

Welke rechtsvormen zijn er in Ath?

Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging.

  1. BV27,1% · 35
  2. NV2,3% · 3
  3. vzw9,3% · 12
  4. VME1,6% · 2
  5. Coöperatieve vennootschap0,8% · 1
  6. Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)2,3% · 3
  7. Eenmanszaak (natuurlijke persoon)56,6% · 73

Ath vergeleken met de provincie Henegouwen en België

Vergelijking van 7810 Maffle met de provincie Henegouwen en België
GebiedGemiddelde leeftijdZonder NACEBELTe veel hoofd-NACEBEL-codesTe veel neven-NACEBEL-codes
7810 Maffle22,6 jaar25,9%30,1%0,0%
Ath18,5 jaar20,8%25,6%0,5%
Provincie Henegouwen18,7 jaar19,5%23,4%0,6%
België17,5 jaar15,7%27,3%1,3%

Veelgestelde vragen over bedrijven in postcode 7810 Maffle

+Hoeveel bedrijven zijn er in postcode 7810 Maffle?

In 7810 Maffle staan 60 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 133 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.

+Hoe oud zijn de bedrijven in postcode 7810 Maffle?

Gemiddeld is een rechtspersoon in 7810 Maffle 22,6 jaar oud (België: 17,5 jaar). 13,3% bestaat al 50 jaar of langer en 16,7% is jonger dan 5 jaar.

+Hoeveel bedrijven in postcode 7810 Maffle hebben geen NACEBEL-code?

15 van de 58 rechtspersonen in 7810 Maffle (25,9%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In de provincie Henegouwen is dat 19,5%, in België 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.

+Hoeveel vestigingen in postcode 7810 Maffle hebben te veel hoofdactiviteiten?

Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In 7810 Maffle hebben 40 van de 133 vestigingen (30,1%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

+Hoeveel vestigingen in postcode 7810 Maffle hebben te veel nevenactiviteiten?

Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In 7810 Maffle hebben 0 van de 133 vestigingen (0,0%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

Hoe staat jouw onderneming ervoor?

Heb je een klant of onderneming in Ath? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.

Andere postcodes in Ath

Alle cijfers van heel Ath →

Andere plaatsen in de provincie Henegouwen

Begrippen