Bedrijven in postcode 7811 Arbre: cijfers uit de KBO

In postcode 7811 Arbre, in de provincie Henegouwen, zijn 25 rechtspersonen en 80 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 12,0 jaar oud, en 25,0% heeft geen NACEBEL-code. Bij 22 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 0 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).

Postcode 7811 Arbre hoort bij de gemeente Ath. Ath heeft 10 postcodes, elk met een eigen pagina; de cijfers van de hele gemeente staan op de pagina van Ath.

25

rechtspersonen met maatschappelijk adres

80

vestigingen

12,0 jaar

gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon

6 (25,0%)

rechtspersonen zonder NACEBEL-code

22 (27,5%)

vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes

0 (0,0%)

vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes

Hoe oud zijn de bedrijven in Ath?

Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1990.

  1. Jonger dan 1 jaar12,0% · 3
  2. 1 tot 5 jaar28,0% · 7
  3. 5 tot 10 jaar16,0% · 4
  4. 10 tot 20 jaar28,0% · 7
  5. 20 tot 50 jaar16,0% · 4
  6. 50 jaar of ouder0,0% · 0

Welke rechtsvormen zijn er in Ath?

Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging.

  1. BV20,0% · 16
  2. NV1,3% · 1
  3. vzw5,0% · 4
  4. Zonder rechtspersoonlijkheid2,5% · 2
  5. BTW-eenheid1,3% · 1
  6. Eenmanszaak (natuurlijke persoon)70,0% · 56

Ath vergeleken met de provincie Henegouwen en België

Vergelijking van 7811 Arbre met de provincie Henegouwen en België
GebiedGemiddelde leeftijdZonder NACEBELTe veel hoofd-NACEBEL-codesTe veel neven-NACEBEL-codes
7811 Arbre12,0 jaar25,0%27,5%0,0%
Ath18,5 jaar20,8%25,6%0,5%
Provincie Henegouwen18,7 jaar19,5%23,4%0,6%
België17,5 jaar15,7%27,3%1,3%

Veelgestelde vragen over bedrijven in postcode 7811 Arbre

+Hoeveel bedrijven zijn er in postcode 7811 Arbre?

In 7811 Arbre staan 25 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 80 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.

+Hoe oud zijn de bedrijven in postcode 7811 Arbre?

Gemiddeld is een rechtspersoon in 7811 Arbre 12,0 jaar oud (België: 17,5 jaar). 0,0% bestaat al 50 jaar of langer en 40,0% is jonger dan 5 jaar.

+Hoeveel bedrijven in postcode 7811 Arbre hebben geen NACEBEL-code?

6 van de 24 rechtspersonen in 7811 Arbre (25,0%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In de provincie Henegouwen is dat 19,5%, in België 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.

+Hoeveel vestigingen in postcode 7811 Arbre hebben te veel hoofdactiviteiten?

Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In 7811 Arbre hebben 22 van de 80 vestigingen (27,5%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

+Hoeveel vestigingen in postcode 7811 Arbre hebben te veel nevenactiviteiten?

Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In 7811 Arbre hebben 0 van de 80 vestigingen (0,0%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

Hoe staat jouw onderneming ervoor?

Heb je een klant of onderneming in Ath? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.

Andere postcodes in Ath

Alle cijfers van heel Ath →

Andere plaatsen in de provincie Henegouwen

Begrippen