Bedrijven in de gemeente Bullange: cijfers uit de KBO

In de gemeente Bullange, in de provincie Luik, zijn 415 rechtspersonen en 948 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 20,8 jaar oud, en 21,5% heeft geen NACEBEL-code. Bij 246 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 7 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).

Bullange heet in het andere landsdeel ook Büllingen.

De cijfers van alle 2 postcodes van Bullange zijn hier samengeteld.

415

rechtspersonen met maatschappelijk adres

948

vestigingen

20,8 jaar

gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon

88 (21,5%)

rechtspersonen zonder NACEBEL-code

246 (25,9%)

vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes

7 (0,7%)

vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes

Bullange op de kaart van de provincie Luik

Bullange staat aangeduid. Kies een aandachtspunt of een rechtsvorm om Bullange te vergelijken met de andere gemeenten, of wijs een buurgemeente aan en klik erop voor haar cijfers.

Aandeel in %, vestigingen per gemeente (vijf klassen met even veel gemeenten)

De kleurenschaal verandert per aandachtspunt: vergelijk kleuren dus niet tussen aandachtspunten.

  1. 15,2–21,4
  2. 21,4–22,8
  3. 22,8–24,3
  4. 24,3–25,9
  5. 25,9–32,0

Te weinig gegevens: minder dan 100 rechtspersonen

Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026; grenzen: Statbel, 2025.

Postcodes in Bullange

Bullange heeft 2 postcodes. Elke postcode heeft een eigen pagina met meer detail.

Klik op een kolomkop om te sorteren, van hoog naar laag en omgekeerd.

Postcodes in Bullange
4760 Büllingen33720,9 jaar21,9%25,5%0,7%
4761 Büllingen7820,5 jaar19,5%27,7%1,1%

Oorspronkelijke volgorde

Hoe oud zijn de bedrijven in Bullange?

Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1925.

  1. Jonger dan 1 jaar4,1% · 17
  2. 1 tot 5 jaar20,2% · 84
  3. 5 tot 10 jaar12,0% · 50
  4. 10 tot 20 jaar19,5% · 81
  5. 20 tot 50 jaar37,6% · 156
  6. 50 jaar of ouder6,5% · 27

Welke rechtsvormen zijn er in Bullange?

Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging. Klik op een rechtsvorm om ze op de kaart te zien.

  1. BV18,4% · 176
  2. BVBA2,0% · 19
  3. NV4,4% · 42
  4. vzw8,4% · 80
  5. VME0,3% · 3
  6. Coöperatieve vennootschap0,3% · 3
  7. Commanditaire vennootschap1,9% · 18
  8. VOF0,9% · 9
  9. Zonder rechtspersoonlijkheid4,0% · 38
  10. BTW-eenheid0,2% · 2
  11. Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)1,6% · 15
  12. Eenmanszaak (natuurlijke persoon)57,6% · 551

Bullange vergeleken met de provincie Luik, het Waals Gewest en België

Bullange vergeleken met de provincie Luik, het Waals Gewest en België
GebiedGemiddelde leeftijdZonder NACEBELTe veel hoofd-NACEBEL-codesTe veel neven-NACEBEL-codes
Bullange20,8 jaar21,5%25,9%0,7%
Provincie Luik18,2 jaar20,5%21,4%0,6%
Waals Gewest18,2 jaar20,0%24,0%0,6%
België17,5 jaar15,7%27,3%1,3%

Veelgestelde vragen over bedrijven in de gemeente Bullange

+Hoeveel bedrijven zijn er in de gemeente Bullange?

In Bullange staan 415 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 948 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.

+Hoe oud zijn de bedrijven in de gemeente Bullange?

Gemiddeld is een rechtspersoon in Bullange 20,8 jaar oud (België: 17,5 jaar). 6,5% bestaat al 50 jaar of langer en 24,3% is jonger dan 5 jaar.

+Hoeveel bedrijven in de gemeente Bullange hebben geen NACEBEL-code?

88 van de 410 rechtspersonen in Bullange (21,5%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In België is dat 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.

+Hoeveel vestigingen in de gemeente Bullange hebben te veel hoofdactiviteiten?

Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In Bullange hebben 246 van de 948 vestigingen (25,9%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

+Hoeveel vestigingen in de gemeente Bullange hebben te veel nevenactiviteiten?

Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In Bullange hebben 7 van de 948 vestigingen (0,7%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

Hoe staat jouw onderneming ervoor?

Heb je een klant of onderneming in Bullange? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.

Andere gemeenten in de provincie Luik

Meer statistieken

Begrippen