Bedrijven in de gemeente Comblain-au-Pont: cijfers uit de KBO

In de gemeente Comblain-au-Pont, in de provincie Luik, zijn 268 rechtspersonen en 582 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 19,7 jaar oud, en 26,9% heeft geen NACEBEL-code. Bij 125 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 3 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).

De cijfers van alle 2 postcodes van Comblain-au-Pont zijn hier samengeteld.

268

rechtspersonen met maatschappelijk adres

582

vestigingen

19,7 jaar

gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon

71 (26,9%)

rechtspersonen zonder NACEBEL-code

125 (21,5%)

vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes

3 (0,5%)

vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes

Comblain-au-Pont op de kaart van de provincie Luik

Comblain-au-Pont staat aangeduid. Kies een aandachtspunt of een rechtsvorm om Comblain-au-Pont te vergelijken met de andere gemeenten, of wijs een buurgemeente aan en klik erop voor haar cijfers.

Aandeel in %, vestigingen per gemeente (vijf klassen met even veel gemeenten)

De kleurenschaal verandert per aandachtspunt: vergelijk kleuren dus niet tussen aandachtspunten.

  1. 15,2–21,4
  2. 21,4–22,8
  3. 22,8–24,3
  4. 24,3–25,9
  5. 25,9–32,0

Te weinig gegevens: minder dan 100 rechtspersonen

Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026; grenzen: Statbel, 2025.

Postcodes in Comblain-au-Pont

Comblain-au-Pont heeft 2 postcodes. Elke postcode heeft een eigen pagina met meer detail.

Klik op een kolomkop om te sorteren, van hoog naar laag en omgekeerd.

Postcodes in Comblain-au-Pont
4170 Comblain-au-Pont20618,4 jaar27,1%21,4%0,7%
4171 Poulseur6224,1 jaar26,2%21,8%0,0%

Oorspronkelijke volgorde

Hoe oud zijn de bedrijven in Comblain-au-Pont?

Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1923.

  1. Jonger dan 1 jaar5,6% · 15
  2. 1 tot 5 jaar23,1% · 62
  3. 5 tot 10 jaar17,9% · 48
  4. 10 tot 20 jaar15,7% · 42
  5. 20 tot 50 jaar28,7% · 77
  6. 50 jaar of ouder9,0% · 24

Welke rechtsvormen zijn er in Comblain-au-Pont?

Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging. Klik op een rechtsvorm om ze op de kaart te zien.

Comblain-au-Pont vergeleken met de provincie Luik, het Waals Gewest en België

Comblain-au-Pont vergeleken met de provincie Luik, het Waals Gewest en België
GebiedGemiddelde leeftijdZonder NACEBELTe veel hoofd-NACEBEL-codesTe veel neven-NACEBEL-codes
Comblain-au-Pont19,7 jaar26,9%21,5%0,5%
Provincie Luik18,2 jaar20,5%21,4%0,6%
Waals Gewest18,2 jaar20,0%24,0%0,6%
België17,5 jaar15,7%27,3%1,3%

Veelgestelde vragen over bedrijven in de gemeente Comblain-au-Pont

+Hoeveel bedrijven zijn er in de gemeente Comblain-au-Pont?

In Comblain-au-Pont staan 268 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 582 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.

+Hoe oud zijn de bedrijven in de gemeente Comblain-au-Pont?

Gemiddeld is een rechtspersoon in Comblain-au-Pont 19,7 jaar oud (België: 17,5 jaar). 9,0% bestaat al 50 jaar of langer en 28,7% is jonger dan 5 jaar.

+Hoeveel bedrijven in de gemeente Comblain-au-Pont hebben geen NACEBEL-code?

71 van de 264 rechtspersonen in Comblain-au-Pont (26,9%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In België is dat 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.

+Hoeveel vestigingen in de gemeente Comblain-au-Pont hebben te veel hoofdactiviteiten?

Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In Comblain-au-Pont hebben 125 van de 582 vestigingen (21,5%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

+Hoeveel vestigingen in de gemeente Comblain-au-Pont hebben te veel nevenactiviteiten?

Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In Comblain-au-Pont hebben 3 van de 582 vestigingen (0,5%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

Hoe staat jouw onderneming ervoor?

Heb je een klant of onderneming in Comblain-au-Pont? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.

Andere gemeenten in de provincie Luik

Meer statistieken

Begrippen