Bedrijven in de gemeente Villers-Le-Bouillet: cijfers uit de KBO
In de gemeente Villers-Le-Bouillet, in de provincie Luik, zijn 633 rechtspersonen en 1.140 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 13,8 jaar oud, en 14,1% heeft geen NACEBEL-code. Bij 295 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 6 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).
De cijfers van alle postcodes van Villers-Le-Bouillet zijn hier samengeteld.
633
rechtspersonen met maatschappelijk adres
1.140
vestigingen
13,8 jaar
gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon
85 (14,1%)
rechtspersonen zonder NACEBEL-code
295 (25,9%)
vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes
6 (0,5%)
vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes
Villers-Le-Bouillet op de kaart van de provincie Luik
Villers-Le-Bouillet staat aangeduid. Kies een aandachtspunt of een rechtsvorm om Villers-Le-Bouillet te vergelijken met de andere gemeenten, of wijs een buurgemeente aan en klik erop voor haar cijfers.
Aandeel in %, vestigingen per gemeente (vijf klassen met even veel gemeenten)
De kleurenschaal verandert per aandachtspunt: vergelijk kleuren dus niet tussen aandachtspunten.
- 15,2–21,4
- 21,4–22,8
- 22,8–24,3
- 24,3–25,9
- 25,9–32,0
Te weinig gegevens: minder dan 100 rechtspersonen
Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026; grenzen: Statbel, 2025.
Postcode van Villers-Le-Bouillet
Klik op een kolomkop om te sorteren, van hoog naar laag en omgekeerd.
| 4530 Warnant-Dreye | 633 | 13,8 jaar | 14,1% | 25,9% | 0,5% |
|---|
Oorspronkelijke volgorde
Hoe oud zijn de bedrijven in Villers-Le-Bouillet?
Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1900.
- Jonger dan 1 jaar7,1% · 45
- 1 tot 5 jaar23,7% · 150
- 5 tot 10 jaar20,7% · 131
- 10 tot 20 jaar23,9% · 151
- 20 tot 50 jaar22,7% · 144
- 50 jaar of ouder1,9% · 12
Welke rechtsvormen zijn er in Villers-Le-Bouillet?
Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging. Klik op een rechtsvorm om ze op de kaart te zien.
- BV31,5% · 358
- BVBA1,7% · 19
- NV4,8% · 55
- vzw6,6% · 75
- VME1,8% · 20
- Coöperatieve vennootschap0,5% · 6
- Commanditaire vennootschap2,1% · 24
- VOF0,5% · 6
- Zonder rechtspersoonlijkheid2,7% · 31
- BTW-eenheid0,8% · 9
- Stichting0,1% · 1
- Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)0,6% · 7
- Eenmanszaak (natuurlijke persoon)46,3% · 527
Villers-Le-Bouillet vergeleken met de provincie Luik, het Waals Gewest en België
| Gebied | Gemiddelde leeftijd | Zonder NACEBEL | Te veel hoofd-NACEBEL-codes | Te veel neven-NACEBEL-codes |
|---|---|---|---|---|
| Villers-Le-Bouillet | 13,8 jaar | 14,1% | 25,9% | 0,5% |
| Provincie Luik | 18,2 jaar | 20,5% | 21,4% | 0,6% |
| Waals Gewest | 18,2 jaar | 20,0% | 24,0% | 0,6% |
| België | 17,5 jaar | 15,7% | 27,3% | 1,3% |
Veelgestelde vragen over bedrijven in de gemeente Villers-Le-Bouillet
+Hoeveel bedrijven zijn er in de gemeente Villers-Le-Bouillet?
In Villers-Le-Bouillet staan 633 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 1.140 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.
+Hoe oud zijn de bedrijven in de gemeente Villers-Le-Bouillet?
Gemiddeld is een rechtspersoon in Villers-Le-Bouillet 13,8 jaar oud (België: 17,5 jaar). 1,9% bestaat al 50 jaar of langer en 30,8% is jonger dan 5 jaar.
+Hoeveel bedrijven in de gemeente Villers-Le-Bouillet hebben geen NACEBEL-code?
85 van de 604 rechtspersonen in Villers-Le-Bouillet (14,1%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In België is dat 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Villers-Le-Bouillet hebben te veel hoofdactiviteiten?
Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In Villers-Le-Bouillet hebben 295 van de 1.140 vestigingen (25,9%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Villers-Le-Bouillet hebben te veel nevenactiviteiten?
Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In Villers-Le-Bouillet hebben 6 van de 1.140 vestigingen (0,5%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
Hoe staat jouw onderneming ervoor?
Heb je een klant of onderneming in Villers-Le-Bouillet? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.
Andere gemeenten in de provincie Luik
Meer statistieken
- Leeftijd van bedrijven
- Oudste bedrijven
- Zonder NACEBEL-code
- Te veel hoofd-NACEBEL-codes
- Te veel neven-NACEBEL-codes
- Zonder vestigingseenheid
- Continuïteitsproblemen
- Statuten en het WVV
- Gedeelde adressen
- Rechtsvormen
- Methodologie