Bedrijven in de gemeente Les Bons Villers: cijfers uit de KBO

In de gemeente Les Bons Villers, in de provincie Henegouwen, zijn 695 rechtspersonen en 1.363 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 15,0 jaar oud, en 15,1% heeft geen NACEBEL-code. Bij 387 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 8 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).

De cijfers van alle 2 postcodes van Les Bons Villers zijn hier samengeteld.

695

rechtspersonen met maatschappelijk adres

1.363

vestigingen

15,0 jaar

gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon

99 (15,1%)

rechtspersonen zonder NACEBEL-code

387 (28,4%)

vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes

8 (0,6%)

vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes

Les Bons Villers op de kaart van de provincie Henegouwen

Les Bons Villers staat aangeduid. Kies een aandachtspunt of een rechtsvorm om Les Bons Villers te vergelijken met de andere gemeenten, of wijs een buurgemeente aan en klik erop voor haar cijfers.

Aandeel in %, vestigingen per gemeente (vijf klassen met even veel gemeenten)

De kleurenschaal verandert per aandachtspunt: vergelijk kleuren dus niet tussen aandachtspunten.

  1. 19,2–22,5
  2. 22,5–24,5
  3. 24,5–25,2
  4. 25,2–27,1
  5. 27,1–36,1

Te weinig gegevens: minder dan 100 rechtspersonen

Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026; grenzen: Statbel, 2025.

Postcodes in Les Bons Villers

Les Bons Villers heeft 2 postcodes. Elke postcode heeft een eigen pagina met meer detail.

Klik op een kolomkop om te sorteren, van hoog naar laag en omgekeerd.

Postcodes in Les Bons Villers
6210 Frasnes-lez-Gosselies / Wayaux52015,1 jaar15,9%28,4%0,6%
6211 Mellet17514,7 jaar12,5%28,3%0,6%

Oorspronkelijke volgorde

Hoe oud zijn de bedrijven in Les Bons Villers?

Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1895.

  1. Jonger dan 1 jaar7,1% · 49
  2. 1 tot 5 jaar21,9% · 152
  3. 5 tot 10 jaar21,4% · 149
  4. 10 tot 20 jaar22,2% · 154
  5. 20 tot 50 jaar24,3% · 169
  6. 50 jaar of ouder3,2% · 22

Welke rechtsvormen zijn er in Les Bons Villers?

Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging. Klik op een rechtsvorm om ze op de kaart te zien.

  1. BV27,4% · 387
  2. BVBA1,2% · 17
  3. NV2,2% · 31
  4. vzw6,3% · 89
  5. VME2,6% · 36
  6. Coöperatieve vennootschap0,9% · 13
  7. Commanditaire vennootschap2,9% · 41
  8. VOF0,9% · 12
  9. Zonder rechtspersoonlijkheid1,6% · 22
  10. BTW-eenheid0,1% · 2
  11. Stichting0,1% · 1
  12. Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)0,9% · 13
  13. Eenmanszaak (natuurlijke persoon)52,9% · 747

Les Bons Villers vergeleken met de provincie Henegouwen, het Waals Gewest en België

Les Bons Villers vergeleken met de provincie Henegouwen, het Waals Gewest en België
GebiedGemiddelde leeftijdZonder NACEBELTe veel hoofd-NACEBEL-codesTe veel neven-NACEBEL-codes
Les Bons Villers15,0 jaar15,1%28,4%0,6%
Provincie Henegouwen18,7 jaar19,5%23,4%0,6%
Waals Gewest18,2 jaar20,0%24,0%0,6%
België17,5 jaar15,7%27,3%1,3%

Veelgestelde vragen over bedrijven in de gemeente Les Bons Villers

+Hoeveel bedrijven zijn er in de gemeente Les Bons Villers?

In Les Bons Villers staan 695 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 1.363 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.

+Hoe oud zijn de bedrijven in de gemeente Les Bons Villers?

Gemiddeld is een rechtspersoon in Les Bons Villers 15,0 jaar oud (België: 17,5 jaar). 3,2% bestaat al 50 jaar of langer en 28,9% is jonger dan 5 jaar.

+Hoeveel bedrijven in de gemeente Les Bons Villers hebben geen NACEBEL-code?

99 van de 657 rechtspersonen in Les Bons Villers (15,1%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In België is dat 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.

+Hoeveel vestigingen in de gemeente Les Bons Villers hebben te veel hoofdactiviteiten?

Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In Les Bons Villers hebben 387 van de 1.363 vestigingen (28,4%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

+Hoeveel vestigingen in de gemeente Les Bons Villers hebben te veel nevenactiviteiten?

Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In Les Bons Villers hebben 8 van de 1.363 vestigingen (0,6%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.

Hoe staat jouw onderneming ervoor?

Heb je een klant of onderneming in Les Bons Villers? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.

Andere gemeenten in de provincie Henegouwen

Meer statistieken

Begrippen