Bedrijven in de gemeente Frasnes-lez-Anvaing: cijfers uit de KBO
In de gemeente Frasnes-lez-Anvaing, in de provincie Henegouwen, zijn 874 rechtspersonen en 1.853 vestigingen geregistreerd. Een rechtspersoon is er gemiddeld 18,3 jaar oud, en 18,3% heeft geen NACEBEL-code. Bij 526 vestigingen staan er meer dan 5 hoofdactiviteiten ingeschreven, bij 8 meer dan 20 nevenactiviteiten (KBO Open Data van 31 oktober 2026).
De cijfers van alle 3 postcodes van Frasnes-lez-Anvaing zijn hier samengeteld.
874
rechtspersonen met maatschappelijk adres
1.853
vestigingen
18,3 jaar
gemiddelde leeftijd van een rechtspersoon
155 (18,3%)
rechtspersonen zonder NACEBEL-code
526 (28,4%)
vestigingen met meer dan 5 hoofd-NACEBEL-codes
8 (0,4%)
vestigingen met meer dan 20 neven-NACEBEL-codes
Frasnes-lez-Anvaing op de kaart van de provincie Henegouwen
Frasnes-lez-Anvaing staat aangeduid. Kies een aandachtspunt of een rechtsvorm om Frasnes-lez-Anvaing te vergelijken met de andere gemeenten, of wijs een buurgemeente aan en klik erop voor haar cijfers.
Aandeel in %, vestigingen per gemeente (vijf klassen met even veel gemeenten)
De kleurenschaal verandert per aandachtspunt: vergelijk kleuren dus niet tussen aandachtspunten.
- 19,2–22,5
- 22,5–24,5
- 24,5–25,2
- 25,2–27,1
- 27,1–36,1
Te weinig gegevens: minder dan 100 rechtspersonen
Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026; grenzen: Statbel, 2025.
Postcodes in Frasnes-lez-Anvaing
Frasnes-lez-Anvaing heeft 3 postcodes. Elke postcode heeft een eigen pagina met meer detail.
Klik op een kolomkop om te sorteren, van hoog naar laag en omgekeerd.
| 7910 Cordes | 198 | 19,8 jaar | 21,6% | 27,7% | 0,7% |
|---|---|---|---|---|---|
| 7911 Frasnes-lez-Buissenal | 491 | 18,7 jaar | 18,6% | 27,5% | 0,2% |
| 7912 Saint-Sauveur | 185 | 15,6 jaar | 13,9% | 31,3% | 0,7% |
Oorspronkelijke volgorde
Hoe oud zijn de bedrijven in Frasnes-lez-Anvaing?
Aandeel van de rechtspersonen per leeftijdsklasse, geteld vanaf de startdatum in de KBO. De oudste registratie van een rechtspersoon dateert van 1889.
- Jonger dan 1 jaar5,0% · 44
- 1 tot 5 jaar16,9% · 148
- 5 tot 10 jaar18,4% · 161
- 10 tot 20 jaar27,1% · 237
- 20 tot 50 jaar28,0% · 245
- 50 jaar of ouder4,5% · 39
Welke rechtsvormen zijn er in Frasnes-lez-Anvaing?
Aantal en aandeel van de actieve ondernemingen per rechtsvorm (zonder rechtspersonen met een continuïteitsprobleem). Rechtspersonen tellen mee in de plaats van hun maatschappelijk adres, eenmanszaken in de plaats van hun eerste vestiging. Klik op een rechtsvorm om ze op de kaart te zien.
- BV24,4% · 466
- BVBA1,9% · 37
- NV2,9% · 55
- vzw5,7% · 109
- VME0,8% · 16
- Coöperatieve vennootschap0,4% · 7
- Commanditaire vennootschap1,9% · 36
- VOF0,5% · 9
- Zonder rechtspersoonlijkheid2,7% · 51
- BTW-eenheid0,6% · 12
- Stichting0,1% · 1
- Overige (overheid, ziekenfondsen, ...)2,1% · 40
- Eenmanszaak (natuurlijke persoon)56,0% · 1.067
Frasnes-lez-Anvaing vergeleken met de provincie Henegouwen, het Waals Gewest en België
| Gebied | Gemiddelde leeftijd | Zonder NACEBEL | Te veel hoofd-NACEBEL-codes | Te veel neven-NACEBEL-codes |
|---|---|---|---|---|
| Frasnes-lez-Anvaing | 18,3 jaar | 18,3% | 28,4% | 0,4% |
| Provincie Henegouwen | 18,7 jaar | 19,5% | 23,4% | 0,6% |
| Waals Gewest | 18,2 jaar | 20,0% | 24,0% | 0,6% |
| België | 17,5 jaar | 15,7% | 27,3% | 1,3% |
Veelgestelde vragen over bedrijven in de gemeente Frasnes-lez-Anvaing
+Hoeveel bedrijven zijn er in de gemeente Frasnes-lez-Anvaing?
In Frasnes-lez-Anvaing staan 874 actieve rechtspersonen (bv. BV's, NV's en vzw's) ingeschreven met hun maatschappelijk adres, en 1.853 vestigingen. Bron: KBO Open Data van 31 oktober 2026.
+Hoe oud zijn de bedrijven in de gemeente Frasnes-lez-Anvaing?
Gemiddeld is een rechtspersoon in Frasnes-lez-Anvaing 18,3 jaar oud (België: 17,5 jaar). 4,5% bestaat al 50 jaar of langer en 22,0% is jonger dan 5 jaar.
+Hoeveel bedrijven in de gemeente Frasnes-lez-Anvaing hebben geen NACEBEL-code?
155 van de 846 rechtspersonen in Frasnes-lez-Anvaing (18,3%) heeft geen enkele NACEBEL 2025-code, op het ondernemingsnummer noch op een vestiging. In België is dat 15,7%. VME's, btw-eenheden en buitenlandse entiteiten tellen niet mee, zoals in de controle. Het zijn vaak vzw's zonder economische activiteit.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Frasnes-lez-Anvaing hebben te veel hoofdactiviteiten?
Sinds 28 maart 2025 mag een vestigingseenheid bij een nieuwe inschrijving nog maar 5 hoofdactiviteiten hebben. In Frasnes-lez-Anvaing hebben 526 van de 1.853 vestigingen (28,4%) er meer dan 5. Bestaande ondernemingen moeten vanaf november 2026 aan die regel voldoen, volgens de FOD Economie. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
+Hoeveel vestigingen in de gemeente Frasnes-lez-Anvaing hebben te veel nevenactiviteiten?
Volgens het ondernemingsloket mag een vestigingseenheid maximaal 20 nevenactiviteiten hebben. In Frasnes-lez-Anvaing hebben 8 van de 1.853 vestigingen (0,4%) er meer dan 20. Aanpassen doe je via een ondernemingsloket.
Hoe staat jouw onderneming ervoor?
Heb je een klant of onderneming in Frasnes-lez-Anvaing? Zoek het ondernemingsnummer op en zie meteen of de NACEBEL-registratie in orde is. Gratis, zonder account.
Andere gemeenten in de provincie Henegouwen
Meer statistieken
- Leeftijd van bedrijven
- Oudste bedrijven
- Zonder NACEBEL-code
- Te veel hoofd-NACEBEL-codes
- Te veel neven-NACEBEL-codes
- Zonder vestigingseenheid
- Continuïteitsproblemen
- Statuten en het WVV
- Gedeelde adressen
- Rechtsvormen
- Methodologie